Рівненський «Верес» поступився «Діназу» - 0:4

Це перша настільки велика поразка у чемпіонаті України з часів відновлення команди влітку 2015-го року. З різницею у чотири і більше м‘ячів рівняни у чемпіонаті загалом не програвали упродовж майже дев‘яти років! З 23 жовтня 2010-го, коли «Верес» у Плисках поступився «Єдності» - 0:7... У Кубку України з рахунком - 0:4 "Верес" востаннє програвав у сезоні 2017-2018. На стадії чвертьфіналу 29-го листопада 2017-го рівняни поступилися "Шахтарю".

«Діназ» (Вишгород) - «Верес» (Рівне) - 4:0 (1:0)

Чемпіонат України з футболу, Друга ліга, Група "А", 8 тур

08 вересня 2019 року, Демидів, стадіон «Діназ», 400 глядачів

«Діназ»: Крупниченко - Крохмаль (Ізотов, 74), Корешков, Волошин, Дмитренко, Петренко, Ічанський, Бовтрук (Каркошкін, 78), Бриженко (Чернишов, 60), Русьян (Авдалян, 62), Терещенко (Марченко, 90+2). Запасні: Крикнін, Липовий, Помазан, Гарбар, Прима.

Головний тренер: Володимир Бондаренко.

«Верес»: Фіяло - Пінчук, Петько, Ховбоша, Чеботаєв, Кучеров, Морозенко (Євдокимов, 69), Солдат (Гребенюк, 55), Соломка, Мисик, Яременко (Сад, 72). Запасні: Ющишин, Дударенко, Любчак, Микитин.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: Терещенко (14, 48), Дмитренко (52), Авдалян (79).

Попередження: Петренко (40), Русьян (45+1), Дмитренко (70), Крохмаль (72) - Чеботаєв (54), Петько (61), Євдокимов (84), Сад (90+3).

Початок матчу не віщував гостям розгрому. Зважаючи на відсутність Михайла Шестакова та Максима Бабійчука, які гру у Демидові пропускали через дискваліфікації, головному тренеру рівнян Юрію Вірту довелося вдатися до перебудови складу. На вістрі атаки Михайла Шестакова змінив Антон Яременко. З правого флангу атаки на позицію "десятки" змістився Мар'ян Мисик. А позицію правого півзахисника був покликаний "закривати" Ігор Солдат, який саме в цьому амплуа у нинішньому сезоні вже грав раніше. Зміни торкнулися і лінії оборони. Чеботаєв замість звичного правого флангу розпочав гру на лівому. А справа зіграв Тарас Пінчук.

Саме помилка останнього вже в дебюті гри призвела до того, що "Діназ" відкрив рахунок. Тарас Пінчук у боротьбі (можливо й не без порушення правил проти нього) втратив м'яча на підступах до власної штрафної, а Ілля Терещенко після підбору завдав несподіваного для ІгоряФіяла удару - 1:0.

Після не зовсім вдалого першого тайму рівняни мали надію відігратися після перерви. Але практично одразу пропустили ще двічі. Після обрізки в центрі поля гості отримали швидку контратаку. Іллю Терещенка, здавалося б, оточували одразу двоє наших: Сергій Петько і Сергій Чеботаєв. Щоправда, жоден з них, так і не вдався до активного відбору. У напівпозиції опинився й Ігор Фіяло. А форвард "Діназу" просто закинув м'яча за комірець нашому голкіперу.

Третій гол прийшов після стандарту. Після неймовірного сейву Ігоря Фіяла і кутового Володимир Дмитренко, який свого часу також був гравцем рівненського клубу, легко позиційно переграв Дмитра Ховбошу - 3:0.

Крапку господарі поставили наприкінці матчу. Авдалян втік від Чеботаєва і перекинув м'яча через Ігоря Фіяла - 4:0.